Keresés ebben a blogban

2010. március 17., szerda

Mos egy kicsit szomorúbb zene Dead by Sunrise - Too late

http://www.youtube.com/watch?v=aGF5UuwmlsA

"the song meaning is about losing a girl in a relationship." Tehát a szám egy lány elvesztéséről szól (szerelem)

Its cold and dark I think I'm going insane
The end is coming its true
I'm all alone and I am screaming your name
It seems that's all I can do

But its too late to turn back now
Its too loud to hear a sound
I'm so lost I can't be found
Its too late to turn back now

Its hard to focus when your life is a blur
Its hard to see the truth
How can I move on when there's so much to learn
And every road comes back to you

But its too late to turn back now
Its too loud to hear a sound
I'm so lost I can't be found
Its too late to turn back now

But its too late to turn back now
Its too loud to hear a sound
I'm so lost I can't be found
Its too late to turn back now

I'm so lost I can't be found
Its too late to turn back now
Aztán egy újabb jó kis dal, de ez már azoknak, akik kicsit mellényúltak xD vagy nem olyat tettek, ami a tervük volt, vagy úgy gondolták, ilyet ők soha... Katy Perry I kissed a girl c. dala

http://www.youtube.com/watch?v=j0odSXLWydY

This was never the way I planned
Not my intention
I got so brave, drink in hand
Lost my discretion
It's not what, I'm used to
Just wanna try you on
I'm curious for you
Caught my attention

I kissed a girl and I liked it
The taste of her cherry chap stick
I kissed a girl just to try it
I hope my boyfriend don't mind it
It felt so wrong
It felt so right
Don't mean I'm in love tonight
I kissed a girl and I liked it
I liked it

No, I don't even know your name
It doesn't matter
You're my experimental game
Just human nature
It's not what, good girls do
Not how they should behave
My head gets so confused
Hard to obey

I kissed a girl and I liked it
The taste of her cherry chap stick
I kissed a girl just to try it
I hope my boyfriend don't mind it
It felt so wrong
It felt so right
Don't mean I'm in love tonight
I kissed a girl and I liked it
I liked it

Us girls we are so magical
Soft skin, red lips, so kissable
Hard to resist so touchable
Too good to deny it
Ain't no big deal, it's innocent

I kissed a girl and I liked it
The taste of her cherry chap stick
I kissed a girl just to try it
I hope my boyfriend don't mind it
It felt so wrong
It felt so right
Don't mean I'm in love tonight
I kissed a girl and I liked it
I liked it

És magyarul:


Soha nem úgy történt, ahogy elterveztem
Nem ez volt a célom
Annyira merész éettem
Piával a kezemben
Megfontolatlan voltam
Ez nem az,
Aki régen voltam
Csak
Ki akartalak próbálni.
Kíváncsi vagyok
Rád
El kaptad a figyelmemet

Megcsókoltam egy csajt
És tetszett
A cseresznyés
Szájfény íze
Megcsókoltam egy csajt
Csakhogy kipróbáljam
Remélem, hogy a pasim nem bánja
Annyira rossz volt
Annyira jó volt
Nem hinném, hogy szerelmes lennék ma este
Megcsókoltam egy csajt
És tetszett
(és tetszett)

Nem is tudom egészen a neved
De ez nem számít
Te vagy a kísérleti játékom,
Ez csak az emberi természet
Ez nem az,
Amit a jó lányok  csinálnak,
Nem így
Kéne viselkedniük
A fejem annyira zavarodott
Így nehéz szót fogadni

Megcsókoltam egy csajt
És tetszett
A cseresznyés
Szájfény íze
Megcsókoltam egy csajt
Csakhogy kipróbáljam
Remélem, hogy a pasim nem bánja
Annyira rossz volt
Annyira jó volt
Nem hinném, hogy szerelmes lennék ma este
Megcsókoltam egy csajt
És tetszett
(és tetszett)

Mi csajok, olyan varázslatosak vagyunk
Puha bőr,
Vörös ajkak
Annyira csókolni való
Nehéz ellenállni
Annyira érintésre vágyó
Túl jó,
Hogy megtagadjam
Nincs benne nagy üzlet
Ez ártatlan

Megcsókoltam egy csajt
És tetszett
A cseresznyés
Szájfény íze
Megcsókoltam egy csajt
Csakhogy kipróbáljam
Remélem, hogy a pasim nem bánja
Annyira rossz volt
Annyira jó volt
Nem hinném, hogy szerelmes lennék ma este
Megcsókoltam egy csajt
És tetszett
(és tetszett)

Zeeeneeee

A mai nap a zenéé :)
Sokféle hangulatra találtam az elmúlt napokban zenét és most meg is osztok párat:

Az első legyen mondjuk a Magna Cum Laude egyik dala a Szinezd újra című, ami nekem rosszkedv ellen mindig beválik :)

http://www.youtube.com/watch?v=MFk6qX6fBZk&feature=related

És persze a szöveg: 

Ha minden bent van, indulhatok.
A gyeplő végén az indulatok
Megfékezhetetlenül, húznak le délre,
Oly szemtelenül.

Na jól van, elengedem magam,
Hogy a Tisza tisztára mossa agyam,
S ha ketten leszünk ott lenn a parton,
Az ecsetemet majd eléd tartom, hogy:

Refrén:
Színezd újra, színezd újra!
Az életet, ha megfakulna,
S az égbolt beborulna,
Ne menekülj, csak színezd újra!

S,Ha téged sem hagy már hidegen
Az a marslakónak hitt idegen,
Aki tőled lehet az E.T.,
Ha az ötödik pohár megszépíti.

Tudom, csak mára kellettem.
Nyugi! A számod eltettem,
Amikor sátrat vertél.
De, ha még egyszer sápadt lennél:

Refrén (×5):
Színezd újra, színezd újra!
Az életet, ha megfakulna,
S az égbolt beborulna,
Ne menekülj, csak színezd újra!

Remélem nektek is bejön, szerintem nagyon jó! ^^

Süt a nap...

Ma teljesen jól érzem Magam. El is mentünk a párommal sétálni, pulcsiban természetesen, mert már meleg van :D na persze 2 perc múlva már újra itthon voltunk...még nincs olyan meleg ^^
Nade nem is ez a lényeg, hanem, hogy már süt a nap és ez jobb kedvre derít mindenkit.
Akinek mégis tavaszi fáradtsága lenne, annak ajánlom az akupunktúrás kezelést (persze csak annak, aki el tudja viselni ha sok kis tű áll ki a testéből), állítólag a legjobb a fáradtság legyőzésére. Viszont ha ez nem jönne be mindenkinek, akkor egy kis sajátos praktika: fáradtság érzésekor alaposan masszírozzuk át a fülünket, csodákra képes ^^ vagy egy nyugodt helyen (ha épp munkahelyünkön vagyunk, akkor esetleg a mosdóban) adjunk magunknak 5 percet, csukjuk be a szemünket és lazítsuk el magunkat, ne gondoljunk semmire... Stressz ellen pedig: minden nap keressünk valamit aminek lehet örülni, ami boldoggá tehet, lehet az egy jól elkészített reggeli, egy pozitív gesztus vagy egy színes dolog :) Máris szebb lesz a napunk és nem fogunk a rossz dolgokra gondolni, amik csak a z energiánkat szívják el.

2010. március 11., csütörtök

Minden fehér...újra

Áh, ma nem jól keltem, nem volt kedvem egy uncsi órához :S de bementem...A járdáról, az útról természetesen nem volt letakarítva a hó, szóval elég izgis volt eljutni az amúgy nem messze lévő egyetemhez :D
Most zenét hallgatok (Linkin Park) és azon morfondírozom, lehet angolul kellene írnom, vagyis jó lenne, vagy nemtom :D na mind1...
Szóval ott tartottam, hogy suli és uncsi előadás. Na ja kb. 20an voltunk az amúgy 80+ ból, hát igen, az időjárás már csak ilyen. Holnap is mehetek előadást hallgatni, alig várom :S Nade hagyjuk ezt, kellene vmi érdekes téma...hmm
Most ilyet nem tudok, de kitalálok vmit.

A mai nap száma: Linkin Park - Leave out all the rest
http://www.youtube.com/watch?v=LBTXNPZPfbE

És a szöveg:

I dreamed I was missing
You were so scared
But no one would listen
Cause no one else cared

After my dreaming
I woke with this fear
What am I leaving
When I'm done here

So if you're asking me
I want you to know

[Chorus]
When my time comes
Forget the wrong that I've done
Help me leave behind some
Reasons to be missed

And don't resent me
And when you're feeling empty
Keep me in your memory

Leave out all the rest
Leave out all the rest
[End Chorus]

Don't be afraid
I've taken my beating
I've shared what I made

I'm strong on the surface
Not all the way through
I've never been perfect
But neither have you

So if you're asking me
I want you to know

[Chorus]
When my time comes
Forget the wrong that I've done
Help me leave behind some
Reasons to be missed

Don't resent me
And when you're feeling empty
Keep me in your memory

Leave out all the rest
Leave out all the rest
[End Chorus]

Forgetting
All the hurt inside
You've learned to hide so well

Pretending
Someone else can come and save me from myself
I can't be who you are

[Chorus]
When my time comes
Forget the wrong that I've done
Help me leave behind some
Reasons to be missed

Don't resent me
And when you're feeling empty
Keep me in your memory

Leave out all the rest
Leave out all the rest

Forgetting
All the hurt inside
You've learned to hide so well

Pretending
Someone else can come and save me from myself
I can't be who you are
I can't be who you are

És magyarul:

Álmomban elvesztem,
s te ott voltál rémülten
de senki sem hallott meg
mert senkit sem érdekelt Álmomból ébredve
átjárt a félelem
mi az mit itt hagyok
ha dolgommal kész vagyok
Hogyha rákérdezel én válaszolni fogok (másik verzió: Hogyha rákérdezel azt akarom, hogy tudd)
Ha az időm eljött
feledd amit tettem
segíts megértetnem
néhány érvemet
Rám ne neheztelj!
Ha üres lett a lelked
tarts meg emlékednek
A többit felejtsd el
A többit felejtsd el!
Kérlek ne félj!
Szívem érted dobogott
azt adtam amit adhatok
Erősnek tűnhetek
de nem minden helyzetben
Sosem voltam hibátlan
tőled is vártam hiába
Hogyha rákérdezel én válaszolni fogok (másik verzió: Hogyha rákérdezel azt akarom, hogy tudd)
Felejtés/ minden fájdalmad magadba rejted el
Színlelés/ valaki jöhetne, hogy megmentsen innen
Én nem lehetek te
Én nem lehetek te


Na mára ennyi, talán már nem jövök, hajat kellene mosni, na meg kaja és pihi :)
Szép Álmokat Mindenkinek!

2010. március 10., szerda

Havas nap

Hát ki gondolta volna, hogy ma szakadni fog a hó :S Én biztos nem, nem erre számítottam, azt akarom, hogy legyen már szép napsütés, sok sok szines virág, madárcsicsergés stb. Suliba menet a havat a kis szemecskémbe fújta a szél...mérges lettem, hisz a füstös sminkem még elkenődik...szerencsére nem így történt, de nem hiányzott sok :D
Csak egy órán voltam bent, a többi előadást uncsinak tituláltam, ezért kihagytam/om (ebben a pillanatban is tartanak). Amire be kell mennem, és uncsi, azon általában rajzolok. Kis korom óta teszem ezt, kisebb - nagyobb sikerrel :) Egyszer, ha nem fogok lustálkodni, feltöltök ide párat, talán...

Szóval lógok, vagy inkább hasznosabb dolgokkal töltöm az időm, mint a jegyzetelés. Hazajöttem és kitakarítottam, nem tudom mi ütött belém, de úgy éreztem ezt meg kell tennem Magamért, na és persze a kis bútorokért. Még mostam is - najó a mosógép mosott, nade ugyan ki pakolta bele a rucikat? Naná, hogy Én :)

Azon gondolkodom, el kellene kezdenem tanulgatni, olvasgatni. Elő is vettem egy könyvet, egybe meg bele is kezdtem, de kinek van ilyenekhez kedve, amikor itt a net meg a TV? :D Nem is beszélve a sportolásról. Na nehogy tévedésben éljünk, Én nem sportolok... még :) Viszont tényleg kellene, mert pár kilót felszedtem a télen, és valljuk be a pocim látta kárát (ooouuuu), szal onnan lejöhetne kis felesleg, persze nem fogyókúrával, mert enni imádok, főzni kevésbé ;)

2010. március 9., kedd

Ó és még valami, amit az előbb elfelejtettem: a blog háttere lila - alkalmazkodjunk az Én kedvenc színemhez ^^
Hát eljött ez a nap is, amikor Én blogot kezdek írni...
Nem is tudom mivel kezdjem...hááát talán azzal, hogy egoista vagyok. Nagyon.
Gondolom ez mindenkit szíven ütött, úgyhogy egyenlőre ennyi.

Ja és sose bízzatok meg egy egyetemi tanársegédben :)