Keresés ebben a blogban

2010. március 10., szerda

Havas nap

Hát ki gondolta volna, hogy ma szakadni fog a hó :S Én biztos nem, nem erre számítottam, azt akarom, hogy legyen már szép napsütés, sok sok szines virág, madárcsicsergés stb. Suliba menet a havat a kis szemecskémbe fújta a szél...mérges lettem, hisz a füstös sminkem még elkenődik...szerencsére nem így történt, de nem hiányzott sok :D
Csak egy órán voltam bent, a többi előadást uncsinak tituláltam, ezért kihagytam/om (ebben a pillanatban is tartanak). Amire be kell mennem, és uncsi, azon általában rajzolok. Kis korom óta teszem ezt, kisebb - nagyobb sikerrel :) Egyszer, ha nem fogok lustálkodni, feltöltök ide párat, talán...

Szóval lógok, vagy inkább hasznosabb dolgokkal töltöm az időm, mint a jegyzetelés. Hazajöttem és kitakarítottam, nem tudom mi ütött belém, de úgy éreztem ezt meg kell tennem Magamért, na és persze a kis bútorokért. Még mostam is - najó a mosógép mosott, nade ugyan ki pakolta bele a rucikat? Naná, hogy Én :)

Azon gondolkodom, el kellene kezdenem tanulgatni, olvasgatni. Elő is vettem egy könyvet, egybe meg bele is kezdtem, de kinek van ilyenekhez kedve, amikor itt a net meg a TV? :D Nem is beszélve a sportolásról. Na nehogy tévedésben éljünk, Én nem sportolok... még :) Viszont tényleg kellene, mert pár kilót felszedtem a télen, és valljuk be a pocim látta kárát (ooouuuu), szal onnan lejöhetne kis felesleg, persze nem fogyókúrával, mert enni imádok, főzni kevésbé ;)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése