A mai nap a zenéé :)
Sokféle hangulatra találtam az elmúlt napokban zenét és most meg is osztok párat:
Az első legyen mondjuk a Magna Cum Laude egyik dala a Szinezd újra című, ami nekem rosszkedv ellen mindig beválik :)
http://www.youtube.com/watch?v=MFk6qX6fBZk&feature=related
És persze a szöveg:
Ha minden bent van, indulhatok.
A gyeplő végén az indulatok
Megfékezhetetlenül, húznak le délre,
Oly szemtelenül.
Na jól van, elengedem magam,
Hogy a Tisza tisztára mossa agyam,
S ha ketten leszünk ott lenn a parton,
Az ecsetemet majd eléd tartom, hogy:
Refrén:
Színezd újra, színezd újra!
Az életet, ha megfakulna,
S az égbolt beborulna,
Ne menekülj, csak színezd újra!
S,Ha téged sem hagy már hidegen
Az a marslakónak hitt idegen,
Aki tőled lehet az E.T.,
Ha az ötödik pohár megszépíti.
Tudom, csak mára kellettem.
Nyugi! A számod eltettem,
Amikor sátrat vertél.
De, ha még egyszer sápadt lennél:
Refrén (×5):
Színezd újra, színezd újra!
Az életet, ha megfakulna,
S az égbolt beborulna,
Ne menekülj, csak színezd újra!
Remélem nektek is bejön, szerintem nagyon jó! ^^
2010. március 17., szerda
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése