Keresés ebben a blogban

2010. március 11., csütörtök

Minden fehér...újra

Áh, ma nem jól keltem, nem volt kedvem egy uncsi órához :S de bementem...A járdáról, az útról természetesen nem volt letakarítva a hó, szóval elég izgis volt eljutni az amúgy nem messze lévő egyetemhez :D
Most zenét hallgatok (Linkin Park) és azon morfondírozom, lehet angolul kellene írnom, vagyis jó lenne, vagy nemtom :D na mind1...
Szóval ott tartottam, hogy suli és uncsi előadás. Na ja kb. 20an voltunk az amúgy 80+ ból, hát igen, az időjárás már csak ilyen. Holnap is mehetek előadást hallgatni, alig várom :S Nade hagyjuk ezt, kellene vmi érdekes téma...hmm
Most ilyet nem tudok, de kitalálok vmit.

A mai nap száma: Linkin Park - Leave out all the rest
http://www.youtube.com/watch?v=LBTXNPZPfbE

És a szöveg:

I dreamed I was missing
You were so scared
But no one would listen
Cause no one else cared

After my dreaming
I woke with this fear
What am I leaving
When I'm done here

So if you're asking me
I want you to know

[Chorus]
When my time comes
Forget the wrong that I've done
Help me leave behind some
Reasons to be missed

And don't resent me
And when you're feeling empty
Keep me in your memory

Leave out all the rest
Leave out all the rest
[End Chorus]

Don't be afraid
I've taken my beating
I've shared what I made

I'm strong on the surface
Not all the way through
I've never been perfect
But neither have you

So if you're asking me
I want you to know

[Chorus]
When my time comes
Forget the wrong that I've done
Help me leave behind some
Reasons to be missed

Don't resent me
And when you're feeling empty
Keep me in your memory

Leave out all the rest
Leave out all the rest
[End Chorus]

Forgetting
All the hurt inside
You've learned to hide so well

Pretending
Someone else can come and save me from myself
I can't be who you are

[Chorus]
When my time comes
Forget the wrong that I've done
Help me leave behind some
Reasons to be missed

Don't resent me
And when you're feeling empty
Keep me in your memory

Leave out all the rest
Leave out all the rest

Forgetting
All the hurt inside
You've learned to hide so well

Pretending
Someone else can come and save me from myself
I can't be who you are
I can't be who you are

És magyarul:

Álmomban elvesztem,
s te ott voltál rémülten
de senki sem hallott meg
mert senkit sem érdekelt Álmomból ébredve
átjárt a félelem
mi az mit itt hagyok
ha dolgommal kész vagyok
Hogyha rákérdezel én válaszolni fogok (másik verzió: Hogyha rákérdezel azt akarom, hogy tudd)
Ha az időm eljött
feledd amit tettem
segíts megértetnem
néhány érvemet
Rám ne neheztelj!
Ha üres lett a lelked
tarts meg emlékednek
A többit felejtsd el
A többit felejtsd el!
Kérlek ne félj!
Szívem érted dobogott
azt adtam amit adhatok
Erősnek tűnhetek
de nem minden helyzetben
Sosem voltam hibátlan
tőled is vártam hiába
Hogyha rákérdezel én válaszolni fogok (másik verzió: Hogyha rákérdezel azt akarom, hogy tudd)
Felejtés/ minden fájdalmad magadba rejted el
Színlelés/ valaki jöhetne, hogy megmentsen innen
Én nem lehetek te
Én nem lehetek te


Na mára ennyi, talán már nem jövök, hajat kellene mosni, na meg kaja és pihi :)
Szép Álmokat Mindenkinek!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése