Keresés ebben a blogban

2010. március 17., szerda

Süt a nap...

Ma teljesen jól érzem Magam. El is mentünk a párommal sétálni, pulcsiban természetesen, mert már meleg van :D na persze 2 perc múlva már újra itthon voltunk...még nincs olyan meleg ^^
Nade nem is ez a lényeg, hanem, hogy már süt a nap és ez jobb kedvre derít mindenkit.
Akinek mégis tavaszi fáradtsága lenne, annak ajánlom az akupunktúrás kezelést (persze csak annak, aki el tudja viselni ha sok kis tű áll ki a testéből), állítólag a legjobb a fáradtság legyőzésére. Viszont ha ez nem jönne be mindenkinek, akkor egy kis sajátos praktika: fáradtság érzésekor alaposan masszírozzuk át a fülünket, csodákra képes ^^ vagy egy nyugodt helyen (ha épp munkahelyünkön vagyunk, akkor esetleg a mosdóban) adjunk magunknak 5 percet, csukjuk be a szemünket és lazítsuk el magunkat, ne gondoljunk semmire... Stressz ellen pedig: minden nap keressünk valamit aminek lehet örülni, ami boldoggá tehet, lehet az egy jól elkészített reggeli, egy pozitív gesztus vagy egy színes dolog :) Máris szebb lesz a napunk és nem fogunk a rossz dolgokra gondolni, amik csak a z energiánkat szívják el.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése